• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Затверджено Порядок обігу карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах)

Затверджено Порядок обігу карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах)

6 серпня 2013 43
Міністерство інфраструктури України затвердило Порядок обігу карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах), що розроблений відповідно до світових стандартів.

Наказом Міністерства інфраструктури України від 30.05.2013 № 329 затверджено Порядок обігу карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах).

Цей Порядок розроблено відповідно до вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення, Конвенції Міжнародної організації праці 1979 року № 153 про тривалість робочого часу та періоди відпочинку на дорожньому транспорті.

Порядок визначає процедури видачі, оновлення, заміни та анулювання дії карток, що використовуються в цифрових контрольних пристроях (тахографах), а також строки дії таких карток.

Так, картка — це картка цифрового контрольного пристрою (тахографа) із вбудованою мікросхемою, призначеною для використання у цифровому контрольному пристрої, типи якої затверджено відповідно до вимог ЄУТР (картка водія зі строком дії до 5 років; картка майстерні зі строком дії до 1 року; картка контролера зі строком дії до 2 років; картка підприємства зі строком дії до 5 років).

Картки підприємства видаються суб’єктам господарювання, зареєстрованим на території України, які є власниками або користувачами ТЗ, які відповідно до законодавства мають бути обладнані тахографами. Суб’єкту господарювання може бути видано декілька карток цього типу.

Для отримання картки заявник подає заяву до Центру з видачі карток Компетентного органу особисто або поштовим відправленням.

Картка підприємства оформляється на ім’я керівника суб’єкта господарювання та/або відповідальної особи, яка призначена наказом по підприємству для проведення внутрішнього контролю за режимами праці і відпочинку водіїв, які є співробітниками цього суб’єкта господарювання. Картка майстерні оформляється на ім’я відповідальної особи, яка призначена наказом по майстерні для проведення робіт з установлення та технічного обслуговування контрольних пристроїв (тахографів) у транспортних засобах, дані про яку містяться в Переліку. Картки контролера видаються особам, що уповноважені відповідно до законодавства здійснювати контроль за режимом праці та відпочинку водіїв, а також особам, які здійснюють державний контроль у сфері безпеки дорожнього руху.

Картка видається користувачу картки протягом 20 робочих днів з дати реєстрації заяви на видачу або оновлення картки, якщо не оформлено рішення про відмову у видачі картки.

Наказ зареєстровано в Мінюсті 14.06.2013 за № 964/23496, набрав чинності 30.07.2013Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль