-

Вводиться автоматичний залік штрафів за порушення Правил дорожнього руху

6 серпня 2013
71
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство внутрішніх справ України затвердило наказ «Про вдосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання коштів» від 20.06.2013 № 606.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України «Про вдосконалення процедури сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху та застосування механізму автоматичного заліку таких штрафів під час отримання коштів» від 20.06.2013 № 606 затверджено:

  • Порядок кодування платежу для сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху (далі — Порядок);
  • Інструкцію з обміну інформацією між автоматизованою системою «Управління фінансами МВС України» та системою «Національна автоматизована інформаційна система Департаменту Державтоінспекції».

Так, завантаження інформації про сплачені штрафи за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) відбуватиметься щоденно до 14.00 відповідним працівником підрозділу ДАІ засобами програмного забезпечення до автоматизованої системи «Управління фінансами МВС України» пакетів файлів виписок, отриманих у територіальних органах Держказначейства. Платежі, за якими не вдалося здійснити автоматичний залік, заліковуються у ручному режимі.

При поданні касових документів або розрахункових документів на сплату штрафів платники, заповнюючи реквізит «Призначення платежу», зазначають відповідний код платежу. У разі неповного або помилкового заповнення коду платежу в реквізиті «Призначення платежу» платіжних документів автоматичний залік сплаченого штрафу буде неможливий.

Наказ зареєстровано в Мінюсті 27.06.2013 за №  1093/23625, набрав чинності 16.07.2013.

logo