Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Про забезпечення своєчасного інформування МОН України про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки

  • 7 серпня 2013
  • 46

Для прийняття оперативних рішень Міністерство освіти і науки України наказом від 02.08.2013 зобов’язує керівників освітніх установ забезпечувати своєчасне інформування МОН про надзвичайні події в навчальних закладах.

З метою своєчасного інформування Міністерства освіти і науки про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки для прийняття оперативних рішень Міністерство освіти і науки України видало наказ «Про забезпечення своєчасного інформування Міністерства про надзвичайні події в установах та закладах освіти і науки» від 02.08.2013 № 1063.

Так, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту АР Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, вищих навчальних закладів, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки (МОН) необхідно:

  • забезпечити термінове (протягом доби) інформування МОН про надзвичайні події у закладах, підприємствах, установах і організаціях освіти і науки: випадки групового травматизму, травматизму із смертельними наслідками, випадки отруєння, пожежі, питання соціальної напруги серед учасників навчально-виховного процесу, які мають явні ознаки виходу на регіональний і державний рівень, загроза або вчинення терористичного акту, надзвичайні ситуації техногенного характеру тощо.
  • інформацію направляти за підписом керівника установи чи закладу освіти і науки:

-        у робочий час — факсограмою 0 (44) 236-10-49, електронною поштою ministry@mon.gov.ua та bezpeka_mon@ukr.net або телеграмою;

-        у неробочий час та вихідні дні - телефонограмою (044) 481-32-55;

-        у святкові дні — телефонограмою 0 (44) 226-26-61.

Відповідальність за своєчасність і достовірність інформації покладається на керівників місцевих органів управління освіти, вищих навчальних закладів, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МОН.

Керівникам структурних підрозділів МОН, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, установ і організацій, підпорядкованих МОН, при отриманні інформації про надзвичайну подію негайно передавати її керівництву МОН та головному спеціалісту з безпеки життєдіяльності (Гребницький Г. М.).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати