Нові Правила охорони праці при виробництві неорганічних сполук фосфору

8 серпня 2013 21
Затверджено Правила охорони праці при виробництві неорганічних сполук фосфору, призначені для працівників, які виконують роботи з виробництва фосфору. Відповідний наказ буде внесено до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 14.06.2013 № 375 затверджено Правила охорони праці при виробництві неорганічних сполук фосфору. Цей наказ буде внесено до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції.

Правила призначені для посадових осіб та працівників, які виконують роботи з виробництва жовтого фосфору, п’ятисірчистого фосфору, фосфіду цинку, термічної фосфорної кислоти та інших неорганічних сполук фосфору, під час отримання яких як один з компонентів сировини застосовується елементарний фосфор.

Відповідно вважаються такими, що не застосовуються на території України, Правила безпеки при виробництві фосфору та його неорганічних сполук, затверджені Держгіртехнаглядом СРСР від 23.01.1979 (НПАОП 24.13-1.01-79).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 09.07.2013 за № 1143/23675, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль