Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Посилено державний нагляд у сфері експлуатації сільгосптехніки

  • 12 серпня 2013
  • 35

Міністерством аграрної політики внесено зміни до низки наказів щодо здійснення держнагляду у сфері експлуатації та технічного стану сільськогосподарської техніки, самохідних шасі, машин та інших механізмів.

Наказом Мінагрополітики 27.06.2013 № 396 внесло зміни до низки наказів щодо здійснення держнагляду (контролю) Держсільгоспінспекцією та її територіальними органами у сфері експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Так, викладено у новій редакції Інструкцію з оформлення посадовими особами інспекцій державного технічного нагляду матеріалів про адміністративні правопорушення та приписів з питань, що належать до їх компетенції, затверджену наказом Мінагрополітики від 26.10.2009 № 755. Окремо прописано порядок накладення адміністративних стягнень у разі виявлення відповідного правопорушення.

Зокрема, від імені інспекції розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення мають право:

  • Головний державний інспектор сільського господарства України — штраф на громадян до 80 нмдг(1360 грн.) і на посадових осіб — до 100 нмдг (1700 грн.);
  • головні державні інспектори сільського господарства в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, їх заступники — штраф на громадян до 30 нмдг (510 грн.) і на посадових осіб — до 50 нмдг (850 грн.);
  • старші державні інспектори сільського господарства, державні інспектори сільського господарства — штраф на громадян до 10 нмдг (170 грн.) і на посадових осіб — до 20 нмдг (340 грн.).

Нагадаємо, що адміністративні стягнення може бути накладено не пізніше ніж через 2 місяці з дня вчинення правопорушення, а за триваючого правопорушення — не пізніше ніж через 2 місяці з дня його виявлення.

Також внесено зміни до Порядку роботи, пов’язаної з реєстрацією та зняттям з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженого наказом Мінагрополітики від 22.11.2011 № 644, зокрема, стосовно реєстрації нових машин.

Нові машини, не зареєстровані інспекціями, реєструють після їх огляду державними інспекторами за місцем їх реєстрації. При цьому огляд спеціалістом з проведення обстеження машини на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації не проводиться. Місце огляду власник узгоджує з місцевим державним інспектором.

Якщо машина перебуває за межами району (міста), де проводять її реєстрацію (тимчасову реєстрацію), огляд машини здійснює державний інспектор у районі, в якому машина тимчасово перебуває.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 18.07.2013 за № 1209/23741, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати