Оновлено «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» за формою № 1-ПВ (умови праці)

15 серпня 2013
143
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Державною службою статистики України було затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці».

Наказом Державної служби статистики України від 07.08.2013 № 238 затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці». Нова форма вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2013 рік.

Нагадаємо, що цю форму подають 1 раз на 2 роки до органу державної статистики за місцем здійснення своєї діяльності юридичні особи та їхні відокремлені підрозділи, визначені за переліком органів державної статистики та які здійснюють такі види економічної діяльності:

  • Сільське господарство, мисливство та лісове господарство у частині:

-        Рослинництво

-        Тваринництво

-        Вирощування культур у поєднанні з тваринництвом

-        Надання послуг у галузях рослинництва та тваринництва

  • Добувна промисловість
  • Обробна промисловість
  • Виробництво електроенергії, газу та води
  • Будівництво
  • Транспорт (включаючи пошту та зв’язок).

Відповідно втрачає чинність з 02.01.2014 форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держкомстату від 29.06.2011 № 163.

На відміну від чинної нова форма звітності подаватиметься не пізніше 28 лютого після звітного року (сьогодні — не пізніше 20 лютого року, наступного за звітним).

Нову форму звітності буде наведено на диску «Нормативні акти» (щомісячний додаток до журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»).

logo