• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Оновлено «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» за формою № 1-ПВ (умови праці)

Оновлено «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» за формою № 1-ПВ (умови праці)

15 серпня 2013 101
Державною службою статистики України було затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці».

Наказом Державної служби статистики України від 07.08.2013 № 238 затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці». Нова форма вводиться в дію, починаючи зі звіту за 2013 рік.

Нагадаємо, що цю форму подають 1 раз на 2 роки до органу державної статистики за місцем здійснення своєї діяльності юридичні особи та їхні відокремлені підрозділи, визначені за переліком органів державної статистики та які здійснюють такі види економічної діяльності:

  • Сільське господарство, мисливство та лісове господарство у частині:

-        Рослинництво

-        Тваринництво

-        Вирощування культур у поєднанні з тваринництвом

-        Надання послуг у галузях рослинництва та тваринництва

  • Добувна промисловість
  • Обробна промисловість
  • Виробництво електроенергії, газу та води
  • Будівництво
  • Транспорт (включаючи пошту та зв’язок).

Відповідно втрачає чинність з 02.01.2014 форма державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) «Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», затверджена наказом Держкомстату від 29.06.2011 № 163.

На відміну від чинної нова форма звітності подаватиметься не пізніше 28 лютого після звітного року (сьогодні — не пізніше 20 лютого року, наступного за звітним).

Нову форму звітності буде наведено на диску «Нормативні акти» (щомісячний додаток до журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль