Уточнено порядок установлення і заміни електролічильників

21 грудня 2015 112
Внесено зміни до Правил користування електричною енергією в частині встановлення, налаштування, заміни, модернізації і виведення з експлуатації розрахункових засобів обліку електроенергії

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 29.10.2015 № 2684 затверджено змiни до Правил користування електричною енергiєю, затверджених постановою Нацiональної комiсiї з питань регулювання електроенергетики України вiд 31.07.1996 № 28.

Зокрема, зміни стосуються встановлення, налаштування, заміни, модернізації і виведення з експлуатації розрахункових засобів обліку електроенергії (далі — лічильники).

Відповідає за техстан лічильників організація, на балансі якої вони перебувають, або електропередавальна організація на підставі відповідного договору.

При встановленні (заміні) лічильників зі зміною електричної схеми обліку споживач чи організація, на вимогу (за ініціативою) якого (якої) здійснюється таке встановлення (заміна), розробляє відповідне техзавдання, яке погоджується електропередавальною організацією впродовж 10 робочих днів з дня його отримання. На основі погодженого техзавдання проектна організація за договором із споживачем/організацією-ініціатором розробляє проект встановлення лічильників. Установлення (заміна) лічильників без зміни електричної схеми здійснюється за існуючими проектними рішеннями без розробки техзавдання.

Установлення, налаштування, заміна, модернізація і виведення з експлуатації лічильників виконуються за погодженням з електропередавальною організацією на підставі заяви власника відповідного обладнання та за його рахунок (якщо ці дії планові або вимагаються нормативно-правовими актами) чи за рахунок організації, на вимогу (за ініціативою) якої здійснюється установлення (заміна) лічильників.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль