Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено Технічні правила ведення вибухових робіт на денній поверхні

  • 21 серпня 2013
  • 60

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України затвердило нові Технічні правила ведення вибухових робіт на денній поверхні.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 18.07.2013 № 469 затверджено Технічні правила ведення вибухових робіт на денній поверхні. Наказ буде внесено до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Ці Технічні правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які ведуть вибухові роботи на денній поверхні та встановлюють основні технічні вимоги безпечного ведення таких робіт.

Вимоги цих Технічних правил є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, які займаються проведенням вибухових робіт на об’єктах, розташованих на денній поверхні, а також проектних організацій і тих, які організовують і контролюють роботу з промислової безпеки та охорони праці.

Під денною поверхнею слід розуміти поверхню землі, на якій та з якої проводяться вибухові роботи з використанням енергії вибуху, які пов’язані з видобуванням корисних копалин відкритим способом, у будівництві, при проведенні робіт з подрібнення бетонних і залізобетонних конструкцій, у разі обвалення будівель, споруд і комунікацій, у тому числі на свою основу, при руйнуванні ємностей гідропідриванням, при руйнуванні металоконструкцій, при зварюванні вибухом, при штампуванні вибухом, у разі подрібнення криги на водоймах, при корчуванні пнів і звалюванні дерев, під час застосування вибухового плантажу, при підводних роботах, при роботах у глибоких свердловинах тощо.

Технічні правила, зокрема, містять розділи про загальні правила ведення вибухових робіт; вибухові матеріали для робіт на денній поверхні; визначення параметрів зарядів; вибухові роботи на відкритих гірничих роботах; вибухові роботи в будівництві; спеціальні вибухові роботи; визначення параметрів безпеки при проведенні спеціальних вибухових робіт; вибухові роботи в глибоких свердловинах.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 05.08.2013 за № 1320/23852, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати