Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Внесено зміни до порядку виплати грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту

  • 4 вересня 2013
  • 55

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 613 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту».

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 № 613 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту» від 11.07.2007 № 908.

Так, у назві та пункті 1 постанови, назві та тексті Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу органів та підрозділів цивільного захисту, затверджених зазначеною постановою, слова «поранення (контузії, травми або каліцтва)» замінено словами «травми або поранення, захворювання», а слова «органів та підрозділів» — словом «служби».

У вступній частині постанови слова і цифри «Відповідно до статті 56 Закону України «Про правові засади цивільного захисту» замінено словами і цифрами «Відповідно до статті 118 Кодексу цивільного захисту України». Нагадаємо, що Закон України «Про правові засади цивільного захисту» втратив чинність з 01.07.2013 на підставі прийнятого Кодексу цивільного захисту України.

Згідно із змінами Державна служба з надзвичайних ситуацій здійснюватиме виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на зазначені цілі (раніше — за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для утримання Служби).

Розмір одноразової грошової допомоги визначатиметься не лише відповідно до грошового забезпечення (посадового окладу, передбаченого постановою КМУ від 07.11.2007 № 1294), а виходячи з окладу за спеціальним званням, відсоткової надбавки за вислугу років, посадового окладу за останньою посадою, яку займала особа рядового або начальницького складу на день загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання, установлення інвалідності, а особа, звільнена із служби, — на день звільнення.

Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати