Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Внесено зміни до Інструкції про порядок проведення обов’язкових психіатричних оглядів у Службі безпеки України

  • 18 вересня 2013
  • 59

Наказом Центрального управління Служби безпеки України внесено зміни до Інструкції про порядок проведення обов’язкових психіатричних оглядів у Службі безпеки України.

Наказом Центрального управління Служби безпеки України внесено зміни до Інструкції про порядок проведення обов’язкових психіатричних оглядів у Службі безпеки України, затвердженої наказом Центрального управління Служби безпеки України від 17.07.2012 № 310 (далі — Інструкція).

Згідно зі змінами якщо лікар-психіатр склав висновок про нездатність осіб 3, 5 груп виконувати певний вид діяльності (роботи, професії, служби), визначений Переліком медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), що можуть становити безпосередню небезпеку для особи, яка провадить цю діяльність, або оточуючих (затверджено постановою КМУ від 27.09.2000 № 1465), у зв’язку з наявністю психічного розладу або отримав медичні документи про наявність у осіб 3, 5 груп психічного розладу, керівникові відповідного органу, підрозділу, закладу СБУ лікувально-профілактичним закладом СБУ надсилається письмова інформація про нездатність зазначених осіб виконувати певний вид діяльності (роботи, професії, служби) для прийняття рішення щодо направлення:

  • осіб 3 групи на медичний огляд ВЛК у порядку, визначеному Положенням про проходження медичного огляду в Службі безпеки України (затверджено наказом СБУ від 30.09.2009 № 642), а тих, яким надано допуск до державної таємниці, — також на позачерговий психіатричний огляд;
  • осіб 5 групи на медичний огляд лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу СБУ, а тих, яким надано допуск до державної таємниці, — також на позачерговий психіатричний огляд.

Якщо лікар-психіатр або лікарська комісія за участю лікаря-психіатра під час психіатричного огляду у зв’язку з наданням чи переоформленням допуску до державної таємниці склав(ла) висновок про наявність у осіб 3, 5 груп психічних захворювань (розладів), які можуть завдати шкоди охороні державної таємниці, керівникові відповідного органу, підрозділу, закладу СБУ лікувально-профілактичним закладом СБУ надсилається письмова інформація з посиланням на протокол обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів, складений згідно з додатком 2 до Інструкції МОЗ (форма № 122-1/о), для подальшого вжиття заходів щодо скасування допуску до державної таємниці у порядку, визначеному відповідними нормативно-правовими актами.

Також Інструкцію доповнено нормою, згідно з якою протоколи за формою № 122-1/о, складені під час психіатричного огляду у зв’язку з наданням чи переоформленням допуску до державної таємниці, зберігаються протягом 10 років.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 02.09.2013 за № 1501/24033, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати