Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Безоплатний тест-драйв журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

  • 24 вересня 2013
  • 44

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» можна сміливо назвати найпрактичнішим та найзручнішим журналом для спеціалістів з охорони праці. Замовляйте безоплатний дайджест журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» та переконайтесь на власні очі. 

Замовляйте БЕЗОПЛАТНИЙ дайджест журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — та переконайтеся на власні очі!

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» можна сміливо назвати найпрактичнішим та найзручнішим журналом для спеціалістів з охорони праці.

У журналі детально розкриваються теми організації роботи та правила з охорони праці, створення безпечних умов праці,проведення навчання з питань охорони праці, створення системи охорони праці, забезпечення засобами індивідуального захисту, атестації робочих місць за умовами праці, розслідування нещасних випадків та відповідальності за порушення законодавства з охорони праці, профзахворювань, аварій тощо. Постійна увага приділяється питанням інструктажу пожежної безпеки, екології та роботам підвищеної небезпеки.

Матеріали журналу викладено У ФОРМІ ЗРУЧНИХ ПОКРОКОВИХ АЛГОРИТМІВ та проілюстровано зразками документів. У кожному номері подаються приклади оформлення наказів з охорони праці, вступних інструктажів, обліку та нормам спецодягу, зразки інструкцій та дозволів з охорони праці (за професіями та видами робіт), типових положень, практикуми-тести, а також малюнки з прикладами порушення законодавства про охорону праці, за якими можна перевірити знання нормативів з охорони праці.

Крім того, жодне запитання передплатників не залишається без відповіді. На сторінках журналу провідні експерти України відповідають на усі запитання читачів. 

Цей журнал є невід’ємним помічником в щоденній роботі…

Звісно, так багато хто говорить… але ми — на відміну від багато кого)) — настільки впевнені, що готові довести це ділом.

Замовляйте БЕЗОПЛАТНИЙ дайджест журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — та переконайтеся на власні очі!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати