Безоплатний тест-драйв журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

24 вересня 2013
77
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» можна сміливо назвати найпрактичнішим та найзручнішим журналом для спеціалістів з охорони праці. Замовляйте безоплатний дайджест журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» та переконайтесь на власні очі. 

Замовляйте БЕЗОПЛАТНИЙ дайджест журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — та переконайтеся на власні очі!

Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» можна сміливо назвати найпрактичнішим та найзручнішим журналом для спеціалістів з охорони праці.

У журналі детально розкриваються теми організації роботи та правила з охорони праці, створення безпечних умов праці,проведення навчання з питань охорони праці, створення системи охорони праці, забезпечення засобами індивідуального захисту, атестації робочих місць за умовами праці, розслідування нещасних випадків та відповідальності за порушення законодавства з охорони праці, профзахворювань, аварій тощо. Постійна увага приділяється питанням інструктажу пожежної безпеки, екології та роботам підвищеної небезпеки.

Матеріали журналу викладено У ФОРМІ ЗРУЧНИХ ПОКРОКОВИХ АЛГОРИТМІВ та проілюстровано зразками документів. У кожному номері подаються приклади оформлення наказів з охорони праці, вступних інструктажів, обліку та нормам спецодягу, зразки інструкцій та дозволів з охорони праці (за професіями та видами робіт), типових положень, практикуми-тести, а також малюнки з прикладами порушення законодавства про охорону праці, за якими можна перевірити знання нормативів з охорони праці.

Крім того, жодне запитання передплатників не залишається без відповіді. На сторінках журналу провідні експерти України відповідають на усі запитання читачів. 

Цей журнал є невід’ємним помічником в щоденній роботі…

Звісно, так багато хто говорить… але ми — на відміну від багато кого)) — настільки впевнені, що готові довести це ділом.

Замовляйте БЕЗОПЛАТНИЙ дайджест журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» — та переконайтеся на власні очі!

logo