Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Замовляйте «Expertus: Охорона праці» за тарифом Сільвер на друге півріччя, а запитання експертам ставте вже ЗАРАЗ!

  • 21 березня 2016
  • 109

Акційна пропозиція квітня — кожному, хто замовить та оплатить доступ до системи «Expertus: Охорона праці» за тарифом Сільвер на друге півріччя 2016 року, редакція відкриє доступ до сервісу «Запитати експерта» одразу!

Акційна пропозиція квітня — кожному, хто замовить та оплатить доступ до системи «Expertus: Охорона праці» за тарифом Сільвер на друге півріччя 2016 року, редакція відкриє доступ до сервісу «Запитати експерта» одразу!

Отож, поспішаємо:

  • якщо Ви ще не користуєтесь системою, оплачуйте доступ до системи на друге півріччя, а користуйтесь системою та усіма її сервісами вже зараз;

або

  • якщо Ви вже зареєстрований користувач за тарифом Лайт на перше півріччя, радимо замовити доступ до системи за тарифом Сільвер на друге півріччя та отримати додатково доступ до сервісу «Запитати експерта» у першому;

Замовити доступ на друге півріччя

  • якщо ж Ви вже замовили доступ до системи на рік, можна лише доплатити різницю тарифів тільки на друге півріччя, а в першому користуйтеся сервісом безкоштовно! (звертайтеся безпосередньо у видавництво: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)

За допомогою сервісу «Запитати експерта» ви зможете отримати кваліфіковану розгорнуту відповідь від експертів системи саме на ваше запитання з роз’ясненнями та посиланнями на нормативні акти.

Протягом семи робочих днів експерти системи розглянуть ваше запитання і нададуть рекомендації щодо застосування норм законодавства в такій робочій ситуації. Відповідь Ви отримаєте на електронну пошту.

Якщо робоча ситуація потребує залучення фахівців профільних державних органів, підготовка експертного висновку може зайняти більше семи робочих днів, про що ми повідомимо Вам електронною поштою.

Більше про можливості системи можна прочитати у розділі «Наші видання».

Якщо Вас зацікавила пропозиція — замовляйте доступ до системи на друге півріччя за тарифом Сільвер. Це можна зробити онлайн або у видавництві: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback), peredplata@mcfr.ua

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати