Відбувся семінар «Роботи на висоті: актуальні питання»

23 жовтня 2013 50
15 жовтня 2013 року у рамках другої міжнародної виставки та конференції «OSH Ukraine Охорона праці» відбувся безкоштовний семінар «Роботи на висоті: актуальні питання».

15 жовтня 2013 року відбувся безкоштовний семінар «Роботи на висоті: актуальні питання», організатором якого у рамках другої міжнародної виставки та конференції «OSH Ukraine Охорона праці» стала редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Лектор семінару — Микола Федоренко, постійний автор журналу, головний державний інспектор з охорони праці Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській обл. та м. Києві.

Розпочала семінар головний редактор журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» Анна Компанієць, яка розповіла учасникам про переваги видання, а потім передала слово знаному по всій Україні завдяки своїм ґрунтовним знанням Миколі Федоренку. Він розповів, зокрема, про різницю між поняттями висотних та верхолазних робіт, зазначив вимоги до використання засобів підмощування та приставних драбин, звернув увагу на особливості проведення робіт на висоті біля машин та механізмів та норми встановлення перил та огороджень у цих місцях. Особливо цінним були зауваги лектора про нормативну базу із зазначених питань, яку занотували собі більшість слухачів.

Зауважимо, що для деяких відвідувачів виставки цей семінар був ключовим у програмі заходів.

Усі учасники семінару отримали дайджести журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль