-

Затверджено Правила охорони праці на підприємствах з виробництва пластмасових виробів

30 жовтня 2013
87
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Правила встановлюють вимоги з охорони праці та безпеки виробництва пластмасових виробів і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи з виробництва пластмасових виробів

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 01.10.2013 № 702 затверджено Правила охорони праці на підприємствах з виробництва пластмасових виробів.

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність з виробництва пластмасових виробів.

Правила встановлюють вимоги з охорони праці та безпеки виробництва пластмасових виробів і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи з виробництва пластмасових виробів.

Виробництво пластмасових виробів — перероблення нових або використаних пластичних смол у проміжну або готову продукцію з використанням таких процесів, як формування, штампування, видування та відливання;

Дроблення відходів пластмас — формування часток певного розміру (від 20 мкм до 20 мм) та форми для зменшення об’єму і гомогенізації потоку сировини за допомогою дробарок для наступного використання полімерного матеріалу.

Правила містять такі розділи:

I. Загальні положення

II. Визначення термінів, скорочення

III. Загальні вимоги

IV. Вимоги охорони праці до технологічних процесів

V. Вимоги безпеки до організації робочих місць

Наказ буде внесено до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці (Покажчика НПАОП).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 11.10.2013 за № 1750/24282, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

logo