Затверджено Правила охорони праці на об’єктах при ротаційному формуванні пластмас

5 листопада 2013 47
Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час виконання робіт при ротаційному формуванні деталей та виробів із пластмас і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують такі роботи.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 27.09.2013 № 700 затверджено Правила охорони праці на об’єктах при ротаційному формуванні пластмас. Наказ буде внесено до Державного реєстру нормативно-правових актів з питань охорони праці (Покажчика НПАОП).

Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність з виробництва пластмасових виробів.

Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час виконання робіт при ротаційному формуванні деталей та виробів із пластмас і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують такі роботи.

Правила містять такі розділи:

I. Загальні положення

II. Загальні вимоги

III. Вимоги щодо безпеки організації робочих місць

IV. Вимоги щодо безпеки технологічних процесів

З набранням чинності цим наказом вважаються такими, що не застосовуються на території України, ОСТ 23.4.249-85 «Ротаційне формування деталей з пластмас. Вимоги безпеки», затверджені Міністерством транспортного і сільськогосподарського машинобудування СРСР від 01.07.1985 (НПАОП 25.2-7.16-85).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.10.2013 за № 1770/24302, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль