Безпечна експлуатація ескалаторів

25 грудня 2015
261
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Питання безпечного улаштування та організації експлуатації ескалаторів докладно висвітлювалось на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 10 та № 11) у статтях Миколи ФЕДОРЕНКА, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області. Пропонуємо зручну інфографіку, в основі якої основна інформація з цих статтей

У метрополітені, будівлях та спорудах підприємств для полегшення переміщення людей встановлюють ескалатори. Ескалатори належать до об’єктів підвищеної небезпеки, тож на їх застосування необхідно отримувати дозвіл Уповноваженого органу. Щоб організувати безпечну експлуатацію ескалаторів власнику потрібно вжити належних заходів, а саме вчасно провести інструктажі та навчання обслуговуючого персоналу, а також забезпечити своєчасну перевірку технічного стану.

Питання безпечного улаштування та організації експлуатації ескалаторів докладно висвітлювалось на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 10 та № 11) у статтях Миколи ФЕДОРЕНКА, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області. Пропонуємо зручну інфографіку, в основі якої інформація з цих статтей — головне, що потрібно знати про улаштування та безпечну експлуатацію ескалаторів.

logo