Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Безпечна експлуатація ескалаторів

  • 25 грудня 2015
  • 63

Питання безпечного улаштування та організації експлуатації ескалаторів докладно висвітлювалось на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 10 та № 11) у статтях Миколи ФЕДОРЕНКА, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області. Пропонуємо зручну інфографіку, в основі якої основна інформація з цих статтей

У метрополітені, будівлях та спорудах підприємств для полегшення переміщення людей встановлюють ескалатори. Ескалатори належать до об’єктів підвищеної небезпеки, тож на їх застосування необхідно отримувати дозвіл Уповноваженого органу. Щоб організувати безпечну експлуатацію ескалаторів власнику потрібно вжити належних заходів, а саме вчасно провести інструктажі та навчання обслуговуючого персоналу, а також забезпечити своєчасну перевірку технічного стану.

Питання безпечного улаштування та організації експлуатації ескалаторів докладно висвітлювалось на сторінках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 10 та № 11) у статтях Миколи ФЕДОРЕНКА, головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Київській області. Пропонуємо зручну інфографіку, в основі якої інформація з цих статтей — головне, що потрібно знати про улаштування та безпечну експлуатацію ескалаторів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати