Звітуємо з питань охорони праці у 2014 році: пам’ятка спеціалісту з охорони праці

21 листопада 2013 2114
Згідно із Законом України «Про охорону праці» на державному рівні ведеться єдина державна статистична звітність з питань охорони праці.

Відповідно до пункту 3.4 Типового положення про службу охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 15.11.2004 № 255, однією із функцій служби охорони праці є складання звітності з охорони праці за встановленими формами.

Згідно із Законом України «Про охорону праці» на державному рівні ведеться єдина державна статистична звітність з питань охорони праці. Дані до цієї звітності надходять від підприємств, установ, організацій, які звітують з питань охорони праці.

Читайте на порталі

У 2014 році необхідно подати такі звіти:

  • Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за формою № 1-ПВ (умови праці). Минулого разу звіт за формою № 1-ПВ (умови праці) подавався у 2012 році. Оскільки цей звіт подається 1 раз на 2 роки, тому наступний звіт слід подати не пізніше 28 лютого 2014 року.
  • Звіт про травматизм на виробництві у 20__ році (річна) за формою 7-тнв. Подається щорічно до 9 лютого.

Нагадаємо, що наказом Держгірпромнагляду від 08.02.2013 № 28 скасовано наказ Держнаглядохоронпраці від 31.03.1994 № 27, яким було затверджено Звіт про стан умов та безпеки праці за формою № 1-УБ та Інструкцію щодо його заповнення. Відтепер Звіт про стан умов та безпеки праці за формою № 1-УБ подавати не потрібно.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль