Безпечна експлуатація технологічних транспортних засобів

19 грудня 2013
101
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Читайте у грудневому (№ 12/2013) номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Вийшов друком грудневий (№ 12/2013) номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці». Традиційно з грудневим номером ви отримаєте календар на 2014 рік та безліч цікавих статей та корисної інформації.

На багаточисленні прохання читачів опублікована стаття про важливі вимоги до процесів, що передують безпосередній експлуатації технологічних транспортних засобів — реєстрація, технічний огляд, уведення в експлуатацію і транспортування до місця експлуатації. Продовження — у першому номері журналу 2014 року.

Публікація покрокового алгоритму дій на підприємстві у разі бійки між працівниками є актуальною для будь-якого роботодавця.

До рубрики про розслідування нещасних випадків увійшли дві статті зі спільною темою — нещасні випадки, пов’язані з протиправними діями сторонніх осіб. Доповнили тему погляд експерта і випадок із практики розслідування.

У продовження статті із листопадового номера (№ 11/2013) про вибір захисних рукавиць читайте інформацію про категорії виробничих небезпек, від яких захищають рукавиці.

Моніторинг законодавства, статті про охорону праці неповнолітніх, про введення на підприємстві посади заступника директора з охорони праці (з прикладом посадової інструкції) та багато інших матеріалів допоможуть спеціалістам з охорони праці знайти відповіді на безліч актуальних запитань, що виникають у роботі.

logo