Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Безпечна експлуатація технологічних транспортних засобів

  • 19 грудня 2013
  • 74

Читайте у грудневому (№ 12/2013) номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Вийшов друком грудневий (№ 12/2013) номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці». Традиційно з грудневим номером ви отримаєте календар на 2014 рік та безліч цікавих статей та корисної інформації.

На багаточисленні прохання читачів опублікована стаття про важливі вимоги до процесів, що передують безпосередній експлуатації технологічних транспортних засобів — реєстрація, технічний огляд, уведення в експлуатацію і транспортування до місця експлуатації. Продовження — у першому номері журналу 2014 року.

Публікація покрокового алгоритму дій на підприємстві у разі бійки між працівниками є актуальною для будь-якого роботодавця.

До рубрики про розслідування нещасних випадків увійшли дві статті зі спільною темою — нещасні випадки, пов’язані з протиправними діями сторонніх осіб. Доповнили тему погляд експерта і випадок із практики розслідування.

У продовження статті із листопадового номера (№ 11/2013) про вибір захисних рукавиць читайте інформацію про категорії виробничих небезпек, від яких захищають рукавиці.

Моніторинг законодавства, статті про охорону праці неповнолітніх, про введення на підприємстві посади заступника директора з охорони праці (з прикладом посадової інструкції) та багато інших матеріалів допоможуть спеціалістам з охорони праці знайти відповіді на безліч актуальних запитань, що виникають у роботі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати