Затверджено Правила охорони праці під час фарбувальних робіт

27 грудня 2013
361
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 26.11.2013 № 865 затвердило Правила охорони праці під час фарбувальних робіт.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 26.11.2013 № 865 затвердило Правила охорони праці під час фарбувальних робіт.

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність, пов’язану з виконанням фарбувальних робіт. Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час виконання фарбувальних робіт і є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують фарбувальні роботи.

Правила містять такі розділи і підрозділи:

І. Сфера застосування

ІІ. Загальні вимоги

ІІІ. Вимоги безпеки до організації робочих місць

IV. Вимоги охоронм праці під час технологічних процесів

1. Вимоги охорони праці під час технологічних процесі

2. Загальні вимоги до технологічних процесів

3. Вимоги охорони праці під час приготування лакофарбувальних сполук

4. Вимоги охорони праці під час підготовки поверхні виробів перед фарбуванням

5. Вимоги охорони праці під час фарбування

6. Вимоги охорони праці під час сушіння виробів

Розроблені в Правилах заходи дадуть змогу посилити вимоги до регламентації безпечних методів роботи працівників, підвищити рівень безпеки технологічних процесів, поліпшити умови праці , зменшити вплив небезпечних і шкідливих факторів виробництва та зменшити кількість нещасних випадків на виробництві.

Вважаються такими, що не застосовуються на території України, Правила і норми техніки безпеки, пожежної безпеки і виробничої санітарії для фарбувальних цехів, затверджені наказом Міністерства хімічного та нафтового машинобудування СРСР від 15.08.1974 (НПАОП 28.4-1.13-74), Правила техніки безпеки і виробничої санітарії при фарбуванні виробів у машинобудуванні, затверджені постановою Президії ЦК профспілки робітників машинобудування СРСР від 27.07.1960 (НПАОП 28.51-1.21-60).

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

logo