Урегульовані питання з охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів

27 грудня 2013 46
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 02.12.2013 № 890 затвердило Правила охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 02.12.2013 № 890 затвердило Правила охорони праці на підприємствах з виробництва шин та гумових виробів.

До цього часу на території України був відсутній нормативно-правовий акт щодо правового регулювання питань з охорони праці, які виникають під час виробництва шин та гумових виробів.

Правила складаються з VI розділів:

I. Загальні положення

II. Загальні вимоги

III. Вимоги охорони праці щодо організації робочих місць під час перебування працівників у виробничих, санітарно-побутових приміщеннях та на території підприємства

IV. Вимоги безпеки під час виконання технологічних процесів (операцій)

 V. Вимоги безпеки під час зберігання, транспортування речовин і матеріалів, що застосовуються в технологічних процесах, готових виробів і відходів виробництва

VI. Вимоги безпеки під час експлуатації, обслуговування та ремонту будівель, споруд, обладнання та інженерних мереж підприємства

Ці Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності й організаційно-правової форми, діяльність яких пов'язана з виробництвом шин та гумових виробів. Вони встановлюють вимоги щодо охорони праці, які є обов’язковими для роботодавців і працівників підприємств з виробництва шин та гумових виробів.

Наказ набирає чинності з дати його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль