Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено Перелік національних стандартів для простих посудин високого тиску

  • 30 грудня 2013
  • 67

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Так, перелік національних стандартів включає:

ДСТУ EN 10207:2010 «Сталі для простих посудин, що працюють під тиском. Технічні вимоги постачання листів, штаб та прутків» (євростандарт — EN 10207:2005, ступінь відповідності згідно з ДСТУ 1.7:2001 — IDT);

ДСТУ 3692-98 «Повітрозбірники для повітряних стаціонарних компресорів загального призначення. Технічні умови».

Наказ буде опублікований в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика «Стандарти» та оприлюднений на власному сайті Переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску, та їх текстів.

Відповідно втратив чинність наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про затвердження Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску» від 03.06.2010 № 198.

Наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28.08.2013 № 632, тобто 18.03.2014.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати