Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Планування та фінансування комплексних заходів з охорони праці

  • 17 січня 2014
  • 55

Вийшов друком журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 1/2014 – орієнтир і помічник для професіоналів з охорони праці. Перший випуск зібрав найкращі і найактуальніші теми.

Вийшов друком журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 1/2014 – орієнтир і помічник для професіоналів з охорони праці.

Перший випуск зібрав найкращі і найактуальніші теми. Головна тема номеру «Планування та фінансування комплексних заходів з охорони праці» — не випадкова, оскільки, як правило, на початку нового календарного року в службі охорони праці займаються підготовкою комплексних заходів з охорони праці. Посилена увага до створення цього документа не перебільшена, адже він стане курсом підприємства на цілий рік у напрямі реалізації права працівників на охорону їх життя і здоров’я. Знаючи прискіпливе ставлення спеціалістів до організації роботи з охорони праці, пропонуємо ознайомитись із досвідом фахівців Укрзалізниці щодо планування та фінансування комплексних заходів з охорони праці.

У продовження теми з попереднього номеру журналу (№12/2013) про безпечну експлуатацію технологічних транспортних засобів — стаття про поточну експлуатацію, технічне обслуговування, ремонт, зберігання, зняття з експлуатації та з обліку, утилізацію технологічних транспортних засобів. Наприкінці публікації зверніть увагу на перелік документів, необхідних для забезпечення безпечної експлуатації технологічного транспортного засобу, і використовуйте його, за потреби, як пам’ятку. Перевірити засвоєні зі статті знання можна, відповівши на запитання практикуму-тесту.

Про технічне обслуговування, випробування та ремонт систем електропостачання розповість у своїй консультації експерт, виокремивши у формі таблиці періодичність огляду і технічного випробування електрообладнання та засобів електро­захисту.

Часом, щоб вирішити певну робочу ситуацію, спеціалісту з охорони праці доводиться не один день провести, вишукуючи необхідні норми законодавства. Консультація експерта дасть відповідь, як вчинити, якщо працівник за довідкою медичного закладу не може носити спецвзуття.

Якщо на вашому підприємстві працюють машиністи крана (кранівники), то скористайтеся довідковою таблицею і дізнайтеся про їх право на пенсії за віком на пільгових умовах.

Також зверніть увагу на матеріал про те, як правильно відобразити в обліку витрати на спецодяг, що буде на замітку вам і бухгалтеру вашого підприємства; ознайомтеся з практикою розслідування нещасного випадку внаслідок недотримання вимог безпеки під час ремонту устаткування; прочитайте судову практику щодо встановлення зв’язку профзахворювання з причиною смерті за позовом утриманця померлого.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати