Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінено порядок повідомлення про нещасні випадки у військових частинах та на підприємствах Міноборони

  • 28 січня 2014
  • 47

Наказом Міністерства оборони України від 18.12.2013 № 872 внесено зміни до Положення про організацію роботи з охорони праці у військових частинах, військових навчальних закладах, установах, організаціях та на підприємствах Міністерства оборони України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 28.01.1998 № 20.

Наказом Міністерства оборони України від 18.12.2013 № 872 внесено зміни до Положення про організацію роботи з охорони праці у військових частинах, військових навчальних закладах, установах, організаціях та на підприємствах Міністерства оборони України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 28.01.1998 № 20.

Згідно зі змінами командир військової частини, зокрема, зобов’язаний інформувати про груповий нещасний випадок, нещасний випадок із смертельним наслідком, нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки, випадок смерті або зникнення працівника під час виконання трудових (посадових) обов’язків протягом однієї години з використанням засобів зв’язку та протягом трьох годин подати на паперовому носії повідомлення територіальному органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, за місцезнаходженням військової частини, відповідному органу Міністерства оборони України, який організовує охорону праці, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань за місцезнаходженням військової частини, профспілковій організації своєї військової частини, прокуратурі за місцем настання нещасного випадку, вищому командиру.

Про груповий нещасний випадок, нещасний випадок зі смертельним або тяжким наслідком або випадок смерті, що стались із військовослужбовцями, негайно доповідати усно (по телефону) безпосередньому командиру (начальнику), у прокуратуру за місцем настання нещасного випадку, інформувати відповідні органи Міністерства оборони України, які організовують охорону праці, здійснюють нагляд за дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів, пожежної та техногенної безпеки, та Військову службу правопорядку.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 13.01.2014 за № 42/24819, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати