Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Профілактичні медогляди працівників

  • 24 лютого 2014
  • 46

Вийшов у світ лютневий номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 2/2014, головна тема якого присвячена профілактичним медичним оглядам працівників.

Вийшов у світ лютневий номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» №2/2014, головна тема якого присвячена профілактичним медичним оглядам працівників.

Стаття про особисті медичні книжки з урахуванням останніх змін законодавства зорієнтує в організації обов’язкових профілактичних медоглядів працівників, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб. Окрема консультація висвітлить питання про особливості організації профілактичних медичних оглядів працівників навчальних закладів, зокрема, щодо їх фінансування.

На сторінках Довідника — короткий аналіз нових Правил охорони праці під час фарбувальних робіт, які нещодавно набрали чинності. Інструкція з охорони праці для маляра розмежує поняття малярні та фарбувальні роботи. Перевірити свої знання та знання працівників, які виконуватимуть малярні роботи, можна за допомогою відповідного практикуму-тесту.

Порівняльна таблиця, наведена у журналі, розкриє принципові відмінності між трудовим договором і договором підряду, а практика розслідування нещасного випадку, що стався з особою, яка працювала за договором підряду, проілюструє характерні риси договору підряду.

Експерт з кадрових питань надасть роз’яснення щодо можливості роботи за договором підряду спеціаліста з охорони праці, тим паче, що такий спосіб практикують на невеликих підприємствах з кількістю працівників менше 20 осіб.

Якщо вам доводиться мати справу із нормами безплатної видачі ЗІЗ, то, безперечно, ви звертали увагу на умовні позначення, що використовуються у цих нормативних актах. Опубліковані у журналі розшифрування цих позначень тепер завжди будуть у вас під рукою.

У продовження теми щодо надання пільг та компенсацій опублікований перелік робіт та виробництв, при зайнятості в яких працівники за професією «Машиніст крана (кранівник)» мають право на щорічну додаткову відпустку за роботу із шкідливими і важкими умовами праці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати