-

Відбувся вебінар, присвячений медичним оглядам працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці

3 березня 2014
67
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

27 лютого 2014 року за ініціативи журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» відбувся онлайн-семінар на тему «Організація медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці».

27 лютого 2014 року за ініціативи журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» відбувся онлайн-семінар на тему «Організація медичних оглядів працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці», який переглянуло майже 200 глядачів.

Лектор: Кононова Ірина Георгіївна — старший науковий співробітник ДУ «Інститут медицини праці НАМН України», кандидат медичних наук.

Ірина Георгіївна зазначила, що однією з причин неповного виявлення хронічних професійних захворювань є порушення в організації та проведенні профілактичних попередніх та періодичних медичних оглядів працівників.

«Проведення таких медоглядів є комплексом заходів вторинної профілактики, які спрямовані на виявлення осіб групи ризику та хворих на початкових стадіях розвитку загальних, виробничо-зумовлених і професійних захворювань та стійкої втрати працездатності», —  наголосила вона.

Наприкінці семінару лектор відповіла на запитання глядачів, які надходили до чату протягом вебінару. 

Переглянути вебінар та завантажити його презентацію можна у розділі Вебінари

logo