Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Всесвітній день охорони праці у 2014 році пройде під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві»

  • 5 березня 2014
  • 438

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Всесвітній день охорони праці, що відзначається 28 квітня 2014 року, пройде під гаслом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві» («Safety and health in the use of chemicals at work»).

Міжнародна організація праці (МОП) наголошує на тому, що лише завдяки спільній координації дій урядових структур, організацій, роботодавців та працівників цієї галузі можна вдосконалити політику безпеки хімічної промисловості. Оскільки більшість сучасник країн нехтують та недооцінюють негативний вплив хімічних речовин на суспільство у цілому та на навколишнє середовище, МОП закликає розробити та дотримуватися заходів щодо безпечної роботи підприємств хімічної галузі.

Нагадаємо, що за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Минулого року цей день пройшов під девізом «Запобігання професійним захворюванням».

Офіційна брошура Міжнародного дня охорони праці 2014 року розміщена на сайті МОП.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати