Всесвітній день охорони праці у 2014 році пройде під девізом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві»

5 березня 2014
460
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Всесвітній день охорони праці, що відзначається 28 квітня 2014 року, пройде під гаслом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві» («Safety and health in the use of chemicals at work»).

Міжнародна організація праці (МОП) наголошує на тому, що лише завдяки спільній координації дій урядових структур, організацій, роботодавців та працівників цієї галузі можна вдосконалити політику безпеки хімічної промисловості. Оскільки більшість сучасник країн нехтують та недооцінюють негативний вплив хімічних речовин на суспільство у цілому та на навколишнє середовище, МОП закликає розробити та дотримуватися заходів щодо безпечної роботи підприємств хімічної галузі.

Нагадаємо, що за ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Минулого року цей день пройшов під девізом «Запобігання професійним захворюванням».

Офіційна брошура Міжнародного дня охорони праці 2014 року розміщена на сайті МОП.

logo