Періодичність випробування ізоляції електрообладнання верстатів

22 березня 2016
1092
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Які вимоги до періодичності випробування ізоляції електрообладнання верстатів? Які нормативні акти регулюють ці питання? Відповідь експерта читайте у черговій відкритій публікації

Які вимоги до періодичності випробування ізоляції електрообладнання верстатів? Які нормативні акти регулюють ці питання? Відповідь експерта читайте у черговій відкритій публікації.

Періодичність випробування виробничого електрообладнання, зокрема верстатів, визначається умовами його експлуатації та системою технічного обслуговування і ремонту на підприємстві. Якими нормативними актами визначаються загальні вимоги експлуатації та випробування електрообладнання засобів виробництва? Яка періодичність проведення:

  • вимірювання опору силової електропроводки;
  • опосвідчення стану безпеки електроустановок споживачів?

У розділі «Відкриті публікації» ви можете прочитати відповідь на ці запитання, які надав Миколи ФЕДОРЕНКО, експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Нагадуємо, що відкрити повний текст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєструвалися, це можна зробити ТУТ! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватися!

logo