• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Затверджені Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів

Затверджені Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів

15 березня 2014 40
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 05.02.2014 № 99 затвердило Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України наказом від 05.02.2014 № 99 затвердило Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів.

Документ поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми та є обов’язковим для роботодавців і працівників, які виконують роботи, пов’язані із впливом електромагнітних полів.

Дія цих Вимог не поширюється на працівників, які працюють з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин або виконують роботи в не вимкнених електроустановках напругою до 750 кВ включно та на захист працівників від небезпек, що контактують з деталями, які перебувають під дією електричної напруги.

Відповідно до Вимог передбачено, що роботодавець, зокрема, перед початком робіт у разі застосування джерел електромагнітних полів повинен:

  • організувати вимірювання напруженості електричної і магнітної складових електромагнітних полів відповідно до ДСанПіН 3.3.6.096-2002;
  • з урахуванням результатів гігієнічного оцінювання забезпечити облаштування виробничих приміщень і розташування обладнання відповідно до вимог ДСанПіН 3.3.6.096-2002;
  • забезпечити працівників засобами індивідуального захисту від дії електромагнітних полів відповідно до ДСанПіН 3.3.6.096-2002 та забезпечити спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до вимог Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту;
  • забезпечити проведення відповідних лікувально-профілактичних заходів відповідно до вимог ДСанПіН 3.3.6.096-2002;
  • за власні кошти організувати проведення медичних оглядів працівників певних категорій, а саме попередній медичний огляд (під час прийняття на роботу) та періодичні медичні огляди (протягом трудової діяльності).

Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікуванняПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль