Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Подарунки до Дня охорони праці від «Довідника спеціаліста з охорони праці»

  • 16 квітня 2014
  • 59

Вийшов друком квітневий номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»  № 04/2014, який підготував низку публікацій, приурочених цьогорічній темі Всесвітнього дня охорони праці, та підготував подарунки для читачів.

Вийшов друком квітневий номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»   № 04/2014, який підготував низку публікацій, приурочених цьогорічній темі Всесвітнього дня охорони праці, та підготував подарунки для читачів.

28 квітня в усьому світі відзначають День охорони праці, який у 2014 році проходить під гаслом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

За роботу з хімічними речовинами працівникам з профілактичною метою рекомендується вживати молоко або інші рівноцінні харчові продукти. У квітневому номері журналу експерт розповідає про порядок надання молока за роботу із шкідливими умовами праці. Доповнюють публікацію приклади та цінні рекомендовані форми документів, які знадобляться при організації видачі молока на підприємстві.

А персонажі традиційних малюнків, розміщених на третій обкладинці журналу, цього разу просять вас знайти порушення, яких вони припустились під час роботи у хімічній лабораторії.

Завдяки невеликому обсягу нового нормативного акта — Вимог до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу електромагнітних полів, ми змогли розмістити його у журналі повністю разом із коментарями експерта.

Знаки безпеки на території підприємства та у виробничих приміщеннях, на машинах і механізмах попереджують працівників про небезпеку. Дізнайтеся зі статті про знаки безпеки на виробництві та перевірте отримані знання, відповівши на запитання практикуму-тесту за темою статті.

Читайте публікацію про безпечну експлуатацію лазерних апаратів і перевірте за допомогою практикуму-тесту, чи добре ви запам’ятали матеріал. Підкріплює статтю Інструкція з охорони праці під час робіт з медичними лазерними апаратами.

Також у квітневому номері:

  • консультація про чергування та графік змінності на підприємстві;
  • вирішення робочої ситуації щодо реєстрації технологічних транспортних засобів та   їх періодичні технічні огляди;
  • судова практика про повернення Фонду сплачених страхових виплат.

Традиційно у квітні ми даруємо читачам корисний подарунок до Дня охорони праці, тож разом із журналом ви отримаєте плакат «10 правил охорони праці водіїв автотранспортних засобів». Розмістіть його у куточку охорони праці або у кабінеті охорони праці, щоб він був доброю підказкою вам і водіям вашого підприємства.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати