Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено нові Правила охорони праці під час електрохімічної обробки металів

  • 30 квітня 2014
  • 67

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 13.02.2014 № 148 затверджено Правила охорони праці під час електрохімічної обробки металів.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 13.02.2014 № 148 затверджено Правила охорони праці під час електрохімічної обробки металів.

Правила поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність з обробки металів, та є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують такі роботи.

Відповідно до цього нормативного документу роботодавець, зокрема, повинен:

  • забезпечити працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту відповідно до вимог Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту (НПАОП 0.00-4.01-08) та згідно з Нормами безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам загальних професій різних галузей промисловості (НПАОП 0.00-3.07-09) та Норм безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам машинобудування та металообробної промисловості (НПАОП 29.0-3.02-06);
  • безоплатно забезпечити працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці, молоком або іншими рівноцінними харчовими продуктами; на роботах з особливо шкідливими умовами праці — лікувально-профілактичним харчуванням відповідно;
  • організовувати проведення медичних оглядів працівників певних категорій під час прийняття на роботу (попередній медогляд) та протягом трудової діяльності (періодичні медогляди) відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій (наказ МОЗ України від 21.05.2007 № 246).

Відповідно не застосовуються на території України Правила з техніки безпеки і промислової санітарії при електрохімічній обробці металів та їх сплавів, затверджені постановою Президії ЦК профспілки робітників авіаційної та оборонної промисловості СРСР від 11.09.1969 (НПАОП 28.5-1.04-69).

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.04.2014 за № 432/25209, набирає чинності з дня опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати