Відбувся третій вебінар напряму МЦФЕР: Охорона праці

16 травня 2014
98
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

14 травня 2014 року за ініціативи журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» відбувся онлайн-семінар на тему «Безпека праці офісних працівників».

14 травня 2014 року за ініціативи журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» відбувся онлайн-семінар на тему «Безпека праці офісних працівників».

Лектором виступив Микола Федоренко, постійний автор журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», головний державний інспектор з охорони праці Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві.

Микола Федоренко розкрив питання щодо основних положень системи управління охороною праці підприємства, розповів про класифікацію засобів захисту від виробничих чинників, про шкідливі та небезпечні умови праці та представив основні нормативні документи безпечної експлуатації засобів виробництва.

Актуальність теми викликала жваву дискусію учасників у чаті. Вони активно ставили запитання лекторові, на які, наприкінці  семінару,  отримали відповіді.

В наступних випусках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»  будуть розміщені матеріали,  пов’язані з темою проведеного онлайн-семінару.

Обов’язково реєструйтеся на нашому професійному порталі «Служба охорони праці», щоб брати участь у наступних тематичних вебінарах від напряму, першими дізнаватися про заплановані заходи, а також читати найгарячіші новини, спілкуватися з колегами на форумі й отримувати БЕЗОПЛАТНУ електронну газету.

Переглянути вебінар та завантажити його презентацію можна у розділі «Вебінари».

logo