Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Відбувся третій вебінар напряму МЦФЕР: Охорона праці

  • 16 травня 2014
  • 82

14 травня 2014 року за ініціативи журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» відбувся онлайн-семінар на тему «Безпека праці офісних працівників».

14 травня 2014 року за ініціативи журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» відбувся онлайн-семінар на тему «Безпека праці офісних працівників».

Лектором виступив Микола Федоренко, постійний автор журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», головний державний інспектор з охорони праці Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві.

Микола Федоренко розкрив питання щодо основних положень системи управління охороною праці підприємства, розповів про класифікацію засобів захисту від виробничих чинників, про шкідливі та небезпечні умови праці та представив основні нормативні документи безпечної експлуатації засобів виробництва.

Актуальність теми викликала жваву дискусію учасників у чаті. Вони активно ставили запитання лекторові, на які, наприкінці  семінару,  отримали відповіді.

В наступних випусках журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»  будуть розміщені матеріали,  пов’язані з темою проведеного онлайн-семінару.

Обов’язково реєструйтеся на нашому професійному порталі «Служба охорони праці», щоб брати участь у наступних тематичних вебінарах від напряму, першими дізнаватися про заплановані заходи, а також читати найгарячіші новини, спілкуватися з колегами на форумі й отримувати БЕЗОПЛАТНУ електронну газету.

Переглянути вебінар та завантажити його презентацію можна у розділі «Вебінари».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати