Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Зустрічайте травневий (№ 05/2014) номер журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

  • 22 травня 2014
  • 43

Наприкінці березня набрали чинності нові Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Розуміючи бажання спеціалістів з охорони праці якнайшвидше дізнатись про суть нових правил, експерт журналу підготував коментарі до цього нормативного документа.

Наприкінці березня набрали чинності нові Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями.

Розуміючи бажання спеціалістів з охорони праці якнайшвидше дізнатись про суть нових правил, експерт журналу підготував у журналі «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 05/2014 коментарі до цього нормативного документа.

Новий НПАОП викликав жваве обговорення на форумі порталу у розділі «Події у сфері охорони праці», до якого ви також можете долучитися.

Забезпечення працівників газованою солоною водою передбачено нормативними документами для працівників гарячих цехів і виробничих ділянок. Особливості надання працівникам газованої солоної води та її постачання на робочі місця з урахуванням вимог чинних в Україні нормативних актів, прийнятих ще за радянських часів, розкрито у грунтовній статті.

Ще один вид пільг і компенсацій, які надаються працівникам за роботу з несприятливими умовами праці, — щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці, правила розрахунку тривалості якої наведено у журналі.

Створення на підприємстві системи управління охороною праці сприятиме підвищенню рівня безпеки праці. Спеціально для тих, хто лише починає роботу зі створення СУОП на своєму підприємстві, публікуємо статтю про основні моделі СУОП та її вибір.

Цього року у Всесвітній день охорони праці увага працівників, роботодавців та контролюючих органів була спрямована на використання хімічних речовин на виробництві. Однією із небезпечних хімічних речовин є ртуть, яка використовується у люмінесцентних лампах. У травневому номері журналу Довідника ознайомтесь із статтею про безпечну експлуатацію люмінесцентних ламп, використайте опубліковану інструкцію з охорони праці під час поводження з люмінесцентними лампами, а також перевірте себе і працівників за практикумом-тестом.

Продовжуємо розповідати вам, шановні спеціалісти з охорони праці, про шкідливі виробничі фактори, які позначаються на здоров’ї працівників. Читайте у цьому номері журналу про виробничу вібрацію, дослідження її впливу на працівників та засоби захисту від неї.

За умови використання на підприємстві вибухонебезпечних та легкозаймистих речовин для виробничих приміщень має бути визначено клас та межі вибухонебезпечних зон, зробити це вам допоможе стаття.

Не забудьте продовжити передплату на журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» на ІІ півріччя 2014 року! Передплатити журнал можна у будь-якому поштовому відділенні, передплатних агенціях вашого міста або за найнижчою ціною у редакції. Також ви можете завітати до інтернет-магазину нашого видавництва 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати