Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінено Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів

  • 2 червня 2014
  • 132

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.

Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.04.2014 № 374 внесено зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822.

Змінами, зокрема, визначено, що за оформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів справляється плата, розмір якої визначається законодавством у сфері надання адміністративних послуг. Переоформлення, видача дубліката та анулювання погодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів здійснюються на безоплатній основі.

Викладено у новій редакції форму Погодження дорожнього перевезення небезпечного багажу, яка відтепер називатиметься Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів (далі — Погодження маршруту) та містить інформацію щодо кількості вантажу.

Водночас змінами встановлено, що підрозділ Державтоінспекції МВС видаватиме зазначене погодження не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання заяви та документів (раніше — не пізніше 5 робочих днів). Крім цього, встановлено підстави для відмови у видачі, для переоформлення, для видачі дубліката та для анулювання Погодження маршруту.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 16.05.2014 за № 510/25287, набирає чинності з дня опублікування

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати