Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Затверджено Правила охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів

  • 5 червня 2014
  • 66

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 06.02.2014 № 117  затверджено Правила охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 06.02.2014 № 117 затверджено Правила охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів.

Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність, пов’язану з газоелектричним, контактним, кисневим та плазмовим різанням металів та встановлюють вимоги охорони праці під час виконання робіт з різання металів. Вимоги цих Правил є обов’язковими для виконання роботодавцями та працівниками, які виконують роботи з різання металів.

Відповідно до Правил працівники, які виконують роботи з різання металів, повинні отримати допуск до виконання робіт зі зварювання об’єктів та обладнання відповідно до вимог Правил атестації зварників, затверджених наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 19.04.1996 № 61 (НПАОП 0.00-1.16-96).

Працівники, які виконують роботи з різання металів на висоті, повинні дотримуватись вимог Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 27.03.2007 № 62 (НПАОП 0.00-1.15-07).

Серед вимог до дій роботодавця, зокрема:

  • організація проведення попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників певних категорій згідно з вимогами Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.05.2007 № 246;
  • організація проведення атестації робочих місць за умовами праці відповідно до вимог Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабміну України від 01.08.1992 № 442;
  • розроблення та затвердження відповідного переліку робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібні спеціальне навчання і щорічна перевірка знань з питань охорони праці, з урахуванням специфіки виробництва відповідно до Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01. 2005 № 15 (НПАОП 0.00-2.01-05).

До Правил увійшли такі розділи:

І. Загальні положення

ІІ. Загальні вимоги

ІІІ. Вимоги до робочих місць

ІV. Вимоги охорони праці під час технологічних процесів.

Відповідно не застосовується на території України Система стандартів безпеки праці. Різання теплове металів. Загальні вимоги безпеки, введена розпорядженням Міністерства суднобудівної промисловості СРСР від 11.10.1979 № 32/7-0272-575.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті України 16.05.2014 за № 507/25284, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати