• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Укртрансінспекція посилила контроль за несплатою накладених адміністративно-господарських штрафів

Укртрансінспекція посилила контроль за несплатою накладених адміністративно-господарських штрафів

12 червня 2014 32
Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Особливу увагу необхідно звернути перевізникам, що здійснюють міжнародні перевезення пасажирів та вантажів.

Міжнародні перевізники (перелік автоперевізників додається) до 1 липня 2014 року повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Так, випуск або допуск з/на територію України транспортного засобу, що виконує міжнародні перевезення, на якому здійснено порушення автотранспортного законодавства, здійснюватиметься тільки після надання водієм документа про сплату штрафу чи виконання припису, якщо скарга на постанову щодо накладання адміністративного стягнення залишилась без задоволення.

Крім того, ця інформація буде враховуватись при видачі Укртрансінспекцією дозвільних документів.

Для того щоб отримати детальнішу інформації про допущені порушення і накладання адміністративно-господарських штрафів просимо звертатись в Управління Укртрансінспекції в областях та місті Києві, згідно з реєстрацією суб’єкта господарювання за місцем знаходження, а також до відповідальної посадової особи Укртрансінспекції: Войтенко В’ячеслав Петрович, тел.: 0 (44) 595-50-30, моб.: (050) 161-45-12.

Нагадаємо, відповідно до вимог автотранспортного законодавства України, адміністративно-господарський штраф повинен перерахувати суб’єкт господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше ніж протягом 15 днів після отримання ним копії постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу.

Інформація про перевізників, що мають заборгованість по накладеним адміністративно-господарським штрафамПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль