text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Виправлення причини непрацездатності у лікарняному листку

  • 15 січня 2016
  • 122

Нещасний випадок визнано таким, що не пов’язаний з виробництвом, а в листку непрацездатності у графі «Причина непрацездатності» лікарем підкреслено причина звільнення від роботи «Нещасний випадок на виробництві та його наслідки». Чи оплачується за таких обставин допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності? Консультацію з цього питання читайте у розділі «Відкриті публікації»

За результатами розслідування нещасного випадку було оформлено акт за формою Н-5, тобто травма не пов’язана з виробництвом. Зі слів потерпілого, який перебував на лікуванні, у листку непрацездатності було зазначено причину непрацездатності — нещасний випадок на виробництві та його наслідки. Але на момент видачі цього листка розслідування ще тривало. Фонд страхування від нещасних випадків відмовляється оплачувати лікарняний, оскільки відсутній акт за формою Н-1. Разом з тим Фонд з тимчасової втрати працездатності також не оплачує, оскільки у листку зазначено травму як виробничу.

Чи можливо вирішити це питання? Читайте консультацію Олександра ПІЛЬКЕВИЧА, експерта журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», у розділі «Відкриті публікації» на нашому порталі.

Нагадуємо, що відкрити повний текст публікації можуть лише зареєстровані користувачі порталу. Тому якщо ви ще не зареєструвалися, це можна зробити просто зараз ТУТ! Якщо ж ви вже зареєстровані, не забувайте авторизуватися!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся