-

Змінено Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві

22 липня 2014
167
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Спрощено механізм забезпечення потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві технічними засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням

 Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 12.06.2014 № 1 внесено зміни до Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затвердженого постановою правління Фонду від 25.03.2008 № 23 (далі — Положення).

 Змінами, зокрема, встановлено, що забезпечення потерпілих апаратно-програмними комп’ютерними тифлокомплексами синтезу мови проводиться 1 раз на 5 років.

Спрощено механізм забезпечення потерпілого технічними засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням. Так, якщо потерпілий за висновком МСЕК або ЛКК закладу охорони здоров’я не може користуватися засобами пересування та іншими технічними засобами реабілітації серійного виробництва, він може бути забезпечений засобом пересування та іншими технічними засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням.

Положенням передбачено, що потерпілі можуть отримати, в разі потреби, від робочого органу виконавчої дирекції Фонду направлення на заміну протезного виробу за 1,5–2 місяці до закінчення строку його експлуатації. В окремих випадках за медичними показаннями можлива заміна протеза раніше встановленого строку за висновком ЛКК закладу охорони здоров’я. Згідно зі змінами до Положення — в інших випадках дострокова заміна протеза можлива за рішенням робочих органів виконавчої дирекції Фонду.

Постанова зареєстрована в Мін’юсті 08.07.2014 за № 781/25558, набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

logo