Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінено Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві

  • 22 липня 2014
  • 110

Спрощено механізм забезпечення потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві технічними засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням

 Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 12.06.2014 № 1 внесено зміни до Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, затвердженого постановою правління Фонду від 25.03.2008 № 23 (далі — Положення).

 Змінами, зокрема, встановлено, що забезпечення потерпілих апаратно-програмними комп’ютерними тифлокомплексами синтезу мови проводиться 1 раз на 5 років.

Спрощено механізм забезпечення потерпілого технічними засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням. Так, якщо потерпілий за висновком МСЕК або ЛКК закладу охорони здоров’я не може користуватися засобами пересування та іншими технічними засобами реабілітації серійного виробництва, він може бути забезпечений засобом пересування та іншими технічними засобами реабілітації, виготовленими за індивідуальним замовленням.

Положенням передбачено, що потерпілі можуть отримати, в разі потреби, від робочого органу виконавчої дирекції Фонду направлення на заміну протезного виробу за 1,5–2 місяці до закінчення строку його експлуатації. В окремих випадках за медичними показаннями можлива заміна протеза раніше встановленого строку за висновком ЛКК закладу охорони здоров’я. Згідно зі змінами до Положення — в інших випадках дострокова заміна протеза можлива за рішенням робочих органів виконавчої дирекції Фонду.

Постанова зареєстрована в Мін’юсті 08.07.2014 за № 781/25558, набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати