Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт

22 серпня 2014
320
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт.

Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12.06.2014 № 425 затверджено Порядок затвердження проектно-технічної документації на ведення підривних робіт, зареєстрований в Мін’юсті України 05.08.2014 за № 914/25691.

Цей Порядок поширюється на суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності (шахти, рудники, копальні, кар’єри, розрізи тощо), діяльність яких пов’язана із проведенням підривних робіт.

Вимоги цього Порядку є обов’язковими для виконання суб’єктами господарювання, які займаються проведенням підривних робіт та/або затверджують проектно-технічну документацію на їх проведення.

У Порядку наведено перелік проектно-технічною документації, згідно з якою здійснюються підривні роботи на відкритих та підземних гірничих роботах, та перелік документів, які затверджує технічний керівник (головний інженер), керівник шахти або його заступник. Також зазначено осіб, які є відповідальними за затвердження паспорту ведення таких робіт.

Проектно-технічна документація на ведення підривних робіт, розроблена відповідно до вимог проектування підривних робіт та вимог законодавства і нормативно-правових актів, не підлягає узгодженню з органами державного нагляду, за винятком випадків, передбачених законами України. За відсутності норм на проектування підривних робіт проектно-технічну документацію узгоджують з територіальним органом Держгірпромнагляду.

Відповідно втрачає чинність наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Порядку затвердження проектно-технічної документації на ведення вибухових робіт» від 09.09.2006 № 597, зареєстрований у Мін’юсті 20.09.2006 за № 1063/12937.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

logo