Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку роз’яснила деякі питання щодо видачі документів дозвільного характеру

  • 16 вересня 2014
  • 26

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку запропонувала дозвільним органам у разі відсутності (недостатності) інформації (матеріалів) для видачі документів дозвільного характеру висловлювати чітку позицію щодо відмови у видачі дозволу або у випадках, передбаченими законами, про направлення документів на доопрацювання.

Лист Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку від 04.06.2014 № 4520 «Щодо видачі документів дозвільного характеру»:

Відповідно до абзацу першого частини дев’ятої статті 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі - Закон про дозвільну систему) регіональні та місцеві дозвільні органи протягом не більше ніж десять робочих днів з дня одержання від державного адміністратора заяви та документів, що додаються до неї, якщо інше не передбачено законом, оформлюють відповідний документ дозвільного характеру або письмове повідомлення суб’єкту господарювання про відмову у видачі документа дозвільного характеру та передають протягом одного робочого дня відповідні документи (письмове повідомлення) державному адміністратору.

Письмове повідомлення регіонального або місцевого дозвільного органу про відмову у видачі документа дозвільного характеру видається державним адміністратором суб’єкту господарювання або уповноваженій ним особі під підпис про одержання (частина одинадцята статті 7 Закону про дозвільну систему).

Разом з тим, законодавством, що регулює дозвільну систему у сфері господарської діяльності, не закріплено уніфікованої форми надання відмови у видачі документа дозвільного характеру (письмового повідомлення про відмову у видачі документа дозвільного характеру).

У зв’язку з чим виникають випадки непорозумінь дозвільного органу з суб’єктом господарювання при наданні відмови у видачі документа дозвільного характеру, зокрема, замість неї надається письмове повідомлення дозвільного органу про направлення документів на доопрацювання.

Враховуючи викладене, пропонуємо дозвільним органам у разі відсутності (недостатності) інформації (матеріалів) для видачі документів дозвільного характеру висловлювати чітку позицію щодо відмови у видачі дозволу або у випадках, передбаченими законами, про направлення документів на доопрацювання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати