Передплатники видань МЦФЕР отримали безоплатний доступ до системи «Expertus»

23 вересня 2014 28
Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, календарі, тематичні CD та ін.

Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, календарі, тематичні CD та ін.

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «МЦФЕР: Охорона праці» підготував подарунок особливий та цінний.

Так, разом з вересневим числом журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» кожен передплатник отримав персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи «Expertus: Охорона праці» за тарифом «Лайт».

Для передплатників журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», які отримали подарунок, будуть відкритими:

  • велика нормативна база з охорони праці завжди в актуалізованому стані
  • фахові новини галузі
  • електрона версія журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці». Тепер кожен випуск журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» наші читачі будуть отримувати ще раніше. Адже електронна версія журналу в системі публікується НА ДВА ТИЖНІ РАНІШЕ ДРУКОВАНОЇ.

Термін дії доступу: по 31 грудня 2014 року.

Якщо спеціалісти з охорони праці не встигли з певних причин передплатити зазначені видання заздалегідь і не отримали свій подарунок, то спеціально для таких випадків у редакції діє сервіс ретропередплати. Він дає змогу оформити передплату на ІІ півріччя на обране видання та отримати не лише випуски видання, що вже вийшли друком у червні-вересні цього року, а і корисний подарунок.

Оформити передплату можна за номером 0 (44) 586-56-06 онлайн. 

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Expertus: Охорона праці» за тарифом «Лайт» отримають усі передплатники ІІ півріччя журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль