Передплатники видань МЦФЕР отримали безоплатний доступ до системи «Expertus»

23 вересня 2014
52
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, календарі, тематичні CD та ін.

Передплатникам Цифрового видавництва МЦФЕР давно відомо, що передплачуючи видання, вони отримають не лише якісні фахові видання, а й численні подарунки — спецвипуски, календарі, тематичні CD та ін.

Цього разу для передплатників ІІ півріччя 2014 року тематичний напрям «МЦФЕР: Охорона праці» підготував подарунок особливий та цінний.

Так, разом з вересневим числом журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» кожен передплатник отримав персональний БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до експертно-правової системи «Expertus: Охорона праці» за тарифом «Лайт».

Для передплатників журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», які отримали подарунок, будуть відкритими:

  • велика нормативна база з охорони праці завжди в актуалізованому стані
  • фахові новини галузі
  • електрона версія журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці». Тепер кожен випуск журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» наші читачі будуть отримувати ще раніше. Адже електронна версія журналу в системі публікується НА ДВА ТИЖНІ РАНІШЕ ДРУКОВАНОЇ.

Термін дії доступу: по 31 грудня 2014 року.

Якщо спеціалісти з охорони праці не встигли з певних причин передплатити зазначені видання заздалегідь і не отримали свій подарунок, то спеціально для таких випадків у редакції діє сервіс ретропередплати. Він дає змогу оформити передплату на ІІ півріччя на обране видання та отримати не лише випуски видання, що вже вийшли друком у червні-вересні цього року, а і корисний подарунок.

Оформити передплату можна за номером 0 (44) 586-56-06 онлайн. 

Видавництво запевняє, що БЕЗОПЛАТНИЙ доступ до системи «Expertus: Охорона праці» за тарифом «Лайт» отримають усі передплатники ІІ півріччя журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».

logo