Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Стан вугільних підприємств в зоні проведення АТО

  • 27 жовтня 2014
  • 22

За даними Держгірпромнагляду у Донецькій області більш ніж 7 тисяч працівників шахт щодня виходять на свої робочі місця, незалежно від виду робіт та ситуації на вугільних підприємствах

Незважаючи на проведення антитерористичної операції на Донеччині, теруправління Держгірпромнагляду в Донецькій області не припинило свою діяльність. Близько 50 інспекторів щодня працюють та проводять перевірки за заявками роботодавців.

За даними Держгірпромнагляду у Донецькій області більш ніж 7 тисяч працівників шахт щодня виходять на свої робочі місця, незалежно від виду робіт та ситуації на вугільних підприємствах.

Згідно з аналізом в зоні проведення АТО 14 вугільних підприємств видобувають вугілля. На 17 шахтах ведуться роботи по забезпеченню їх життєдіяльності: відкачування води, ремонт гірничих виробок тощо. Ще 7 вугледобувних підприємств наразі знаходяться в аварійному стані: відбувається затоплення гірничих виробок. На цих шахтах не проводиться відкачка води та провітрювання виробок.

Також є випадки, коли в результаті бойових дій виведено з ладу або повністю зруйновано стаціонарне обладнання на вугільних шахтах, що знаходяться під наглядом Донецького гірничого округу. На частині шахт ремонтується обладнання для подальшої експлуатації.

Інформджерело — Держгірпромнагляд України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати