Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Довідка щодо основних соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції

  • 3 листопада 2014
  • 31

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції оприлюднила Довідку щодо основних соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції від 16.10.2014 року

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції оприлюднила Довідку щодо основних соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції від 16.10.2014 року.

У Довідці зазначено пільги та соціальні гарантії, які надаються учасникам  антитерористичної  операції, та нормативно-правові акти, якими вони передбачені.

Учасники антитерористичної операції мають право на отримання таких пільг та соцгарантій:

1. Право на отримання пенсії пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

2. Збереження місця роботи (посади), середнього заробітку на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності.

3. Державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців не припиняється.

4. Одноразова грошова допомога на день демобілізації.

5. Право на грошове забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації

6. Надання учасникам АТО статусу учасника бойових дій.

7. Право членів сімей військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу Міністерства внутрішніх справ України, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби (службових обов’язків) на отримання гарантій, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

8. Право членів сімей військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини на отримання пенсії у розмірі 70 процентів грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї.

9. Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві.

10. Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті) або каліцтва працівника міліції та компенсація заподіяння шкоди його майну

11. Одноразова грошова допомога у разі загибелі (смерті), травми або поранення, захворювання чи інвалідності осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.

12. Надання права на отримання позачергових військових звань.

13. Надбавка за виконання особливо важливих завдань під час проходження служби у розмірі 100 %.

14. Медичне забезпечення.

15. Винагорода в розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення та заробітної плати.

16. Безоплатне поховання учасника антитерористичної операції.

Повна версія Довідки

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати