• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків з військовослужбовцями СБУ

Внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків з військовослужбовцями СБУ

10 листопада 2014 57
Наказом Центрального управління СБУ від 03.10.2014 № 636 внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків з військовослужбовцями Служби безпеки України, затвердженого наказом СБУ від 12.12.2002 № 443, зареєстрованого в Мін’юсті України 08.01.2003 за № 11/7332

Наказом Центрального управління СБУ від 03.10.2014 № 636 внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків з військовослужбовцями Служби безпеки України, затвердженого наказом СБУ від 12.12.2002 № 443, зареєстрованого в Мін’юсті України 08.01.2003 за № 11/7332 (далі — Порядок).

Цей Порядок визначає процедуру розслідування та ведення обліку нещасних випадків, що сталися з військовослужбовцями Служби безпеки України під час виконання обов’язків військової служби.

Зокрема, пункт 1.6 Порядку доповнено новим абзацом такого змісту: «Розслідування нещасних випадків, що сталися з військовослужбовцями під час їх участі в антитерористичних операціях, на шляху прямування в район проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об’єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об’єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою, виконання обов’язків військової служби в місцевостях, де введено воєнний стан, проводяться відповідно до вимог цього Порядку».

Пункт 2.14 Порядку: «У разі відмови підрозділу, органу, закладу СБУ скласти акт про нещасний випадок за формою НВС-1 чи незгоди потерпілого або особи, яка представляє його інтереси, із змістом акта розслідування нещасного випадку, акта за формою НВС-1 питання вирішується в порядку, визначеному чинним законодавством України» доповнено абзацом «Рішення комісії щодо результатів повторного розслідування обставин і причин нещасного випадку може бути оскаржено тільки у судовому порядку».

Перелік видів подій, що призвели до нещасного випадку, доповнено такими подіями як травмування (вбивство) під час ведення бойових дій та травмування під час проведення занять (змагань), з фізичної та вогневої підготовки.

Організаційні причини нещасного випадку доповнено трьома новими підпунктами: ведення бойових дій; необережне поводження зі зброєю; порушення вимог безпеки під час застосування, використання вогнепальної зброї. Психофізіологічні причини збільшилися на один пункт — травмування внаслідок виконання вправ з фізичної та вогневої підготовки.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті України 21.10. 2014 за № 1307/26084, набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль