Відбулися осінні семінари, організовані журналом «Довідник спеціаліста з охорони праці»

13 листопада 2014
44
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Щороку журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» проводить безплатні семінари для керівників та фахівців, які опікуються на підприємствах питаннями охорони праці

Щороку журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» проводить безплатні семінари для керівників та фахівців, які опікуються на підприємствах питаннями охорони праці.

Довідник став організатором безплатного семінару «Організація робіт підвищеної небезпеки», який проходив у рамках міжнародної виставки та конференції «OSH Ukraine / Охорона праці 2014» з 14 по 17 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Лектором був запрошений Микола Федоренко, постійний автор журналу, головний державний інспектор з охорони праці Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві. На початку семінару представники підприємств не лише з Києва, а й Сум, Полтави, Харкова та Одеси дізналися від головного редактора журналу Анни Висоцької про новий продукт — експертно-правову систему «Expertus: Охорони праці».

Осінній семінар у Дніпропетровську 23 жовтня 2014 року зібрав понад 400 учасників, серед яких не лише представники підприємств усіх форм власності, а й посадові особи районних, міських секторів (відділів, управлінь) з питань охорони праці державних адміністрацій Дніпропетровського регіону. Партнером заходу виступив Департамент соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Лекторами семінару стали наші найкращі експерти Ольга Чернетенко та Микола Федоренко.

Кращих посадових осіб нагородили почесними грамотами, а усі учасники отримали у подарунок дайджести журналу, сертифікати про участь у заході, а також картки з двотижневим безплатним доступом до експертно-правової системи «Expertus: Охорона праці», яка з 2015 року замінить диск «Нормативні акти». Головний редактор журналу Анна Висоцька ознайомила слухачів з особливостями роботи у цій системі за допомогою відеопрезентації, щоб вони могли оцінити всі її переваги та максимально повно використати у своїй роботі.

Редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» отримала багато вдячних відгуків від слухачів. Ми раді, що наша робота потрібна спеціалістам з охорони праці України та будемо й надалі фахово їх підтримувати.

logo