Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Безпечна експлуатація резервних джерел електропостачання у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

  • 18 листопада 2014
  • 38

Читайте про організацію експлуатації резервних джерел електроживлення будівель загального призначення (автономних електростанцій напругою до 380 В), а також засобів сигналізації, пристроїв автоматики та телемеханіки засобів безпеки руху залізничного та авіаційного транспорту у листопадовому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)

Разом із похолоданням зросло споживання електроенергії. Це, в свою чергу, може призвести до аварій та відключення електропостачання. У таких випадках в роботу вступають резервні джерела електропостачання та автономні електростанції.

 Журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014) підготував статтю, у якій розглянуто нормативні вимоги до організації експлуатації резервних джерел електроживлення будівель загального призначення (автономних електростанцій напругою до 380 В), а також засобів сигналізації, пристроїв автоматики та телемеханіки засобів безпеки руху залізничного та авіаційного транспорту.

Читайте у листопадовому номері журналу № 11/2014 про:

  • умови праці водіїв автотранспорту;
  • атестацію робочих місць за умовами праці у закладах охорони здоров’я, яка має свої особливості, оскільки для окремих категорій працівників вона проводиться комісійно. Стаття з прикладами оформлення документів стане знахідкою для закладів охорони здоров’я, адже в ній зазначені усі робочі місця, для яких необхідно провести атестацію
  • листи міністерств щодо використання нової Гігієнічної класифікації праці;
  • варіант посадової інструкції головного механіка, який є відповідальною особою за засоби виробництва, які не є об’єктом енергетики;
  • можливість виправлення причини непрацездатності у листку непраце­здатності.

Разом із листопадовим номером журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» читачі, які передплатили видання на II півріччя 2014 цього року або весь 2014 рік, отримали корисний подарунок Журнал реєстрації приписів служби охорони праці на підприємстві. Нормативними актами не встановлено форми цього журналу, тож редакція розробила цю форму та надіслала запити до органів Держгірпромнагляду про можливість її використання. Таку форму можна застосовувати на підприємстві згідно з листами-відповідями від Держгірпромнагляду, які опубліковано у Довіднику № 09/2014.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 11/2014)>>>

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати