Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Інформація щодо реорганізації Держгірпромнагляду України

  • 25 листопада 2014
  • 36

Реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду буде розпочато після прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду». На підставі цієї постанови Держгірпромнагляд видасть наказ про призначення голів комісій з реорганізації територіальних органів Держгірпромнагляду України

Відповідно до постанови КМУ від 10.09.2014 № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.10.2014  № 1050-р «Про утворення комісій з реорганізації Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки» Держгірпромнагляд видав наказ від 05.11.2014  № 149 «Про утворення комісії з реорганізації Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки», яким затверджено персональний склад комісії та заходи з реорганізації Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

На виконання затверджених заходів 06.11.2014 було попереджено працівників центрального апарату про наступне вивільнення та надано звітність по формі 4-ПН (Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці) до Печерського районного центру зайнятості в м. Києві.

Реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду буде розпочато після прийняття постанови Кабінету Міністрів України «Про реорганізацію територіальних органів Держгірпромнагляду». На підставі цієї постанови Держгірпромнагляд видасть наказ про призначення голів комісій з реорганізації територіальних органів Держгірпромнагляду України.

Службою підготовлено та надіслано на погодження Міненерговугілля проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установи до сфери управління Державної служби України з питань праці». На підставі цієї постанови державні підприємства та установа будуть передані до сфери управління Державної служби України з питань праці і розпочата процедура переукладання контрактів з керівниками підприємств.

Видано наказ від 17.11.2014 №151, яким надано доручення державним підприємствам та територіальним органам у Луганській і Донецькій областях змінити місцезнаходження, юридичні адреси та перемістити органи на територію підконтрольну українській владі. Територіальне управління Держгірпромнагляду у Луганській області зареєстроване у м. Лисичанськ, Територіальне управління в Донецькій області планує зареєструватись у м. Красноармійську.

Стосовно Центру Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості м. Луганськ:

У зв’язку з тим, що місто Луганськ та теруправління, Луганський експертно-технічний центр, Центр Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості Держгірпромнагляду тимчасово окуповано та «націоналізовано» майно цих органів представниками терористичного угрупування так званої Луганської Народної Республіки, Держгірпромнаглядом України спрямовано листи до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України та Фонду Державного майна України стосовно вжиття відповідних заходів та сприяння поверненню майна. На ці звернення Генпрокуратура та МВС повідомили про порушення кримінальних справ.

Разом з тим, доводимо до відома, що ДП «Центр Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості» під час трагічних подій перебував лише у стадії утворення і державної реєстрації, масового набору працівників не відбулося, тому у трудових відносинах з ДП «Центр Комплексної безпеки підприємств вугільної промисловості», працівники не перебувають.

За інформацію керівників теруправлінь у Луганській, Донецькій областях виявили бажання переїхати на територію підконтрольну українській владі і продовжити працювати 85 осіб з 300, згідно з штатним розписом в територіальному управлінні у Луганській області, та відповідно 385 осіб з 520 територіального управління у Донецькій області.

Щодо державних підприємств:

Згідно з наказом Держгірпромнагляду від 17.11.2014 № 151 «Про переміщення бюджетних установ, підприємств, що належать до сфери управління Держгірпромнагляду» керівникам підприємств наказано провести реєстраційні заходи до 25.11.2014 та поінформувати Службу про вжиті заходи до 27.11.2014, тому Держгірпромнагляд не володіє реальною інформацією щодо працівників ДП Луганського і Донецького ЕТЦ, які виявили бажання переїхати на територію підконтрольну українській владі і продовжити працювати в переміщених державних підприємствах.

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати