Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Як проводиться зміна класу професійного ризику виробництва страхувальника за попередні періоди

  • 27 листопада 2014
  • 14

Податківці у листі ДФС від 28.10.2014 № 8668/7/99-99-11-17 роз’яснили особливості зміни класу професійного ризику виробництва страхувальника за попередні періоди

Податківці у листі ДФС від 28.10.2014 № 8668/7/99-99-11-17 роз’яснили особливості зміни класу професійного ризику виробництва страхувальника за попередні періоди.

Насамперед, фахівці нагадали, що клас професійного ризику виробництва визначається Фондом соціального страхування від нещасних випадків за видами економічної діяльності (за кодами згідно з ДК 009:2010).

Відповідно, при зміні ВЕД підприємства Фонд змінює і належність цього підприємства до класу професійного ризику виробництва. Зміна класу професійного ризику здійснюється один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік. Новий клас професійного ризику встановлюється з початку поточного року.

Тому в разі отримання від фіскального органу відомостей про внесення змін до відомостей про страхувальника, які стосуються зміни основного виду економічної діяльності, територіальний орган Фонду соціального страхування від нещасних випадків приймає рішення про віднесення страхувальника до нового класу професійного ризику виробництва. При цьому Фонд вправі перевірити достовірність поданих страхувальником відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний).

У разі зміни класу професійного ризику виробництва страхувальника, в тому числі за минулі періоди, територіальний орган Фонду надсилає фіскальному органу повідомлення про зміну класу професійного ризику виробництва.

На підставі отриманого повідомлення до реєстру страхувальників і вносяться відповідні зміни.

Незгоду зі встановленим класом професійного ризику виробництва платник ЄСВ може висловити територіальному органу Фонду протягом 10 робочих днів після отримання виписки з Єдиного державного реєстру.

Портал «Головбух24»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати