Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

8 підвісних канатних доріг в Україні не пройшли технічного огляду

  • 19 січня 2015
  • 25

Держгірпромнагляд провів моніторинг технічного стану та можливості безпечної експлуатації підвісних канатних доріг в Україні за результатами проведення технічних оглядів

З метою з’ясування рівня безпеки пасажирських підвісних канатних доріг (ППКД), що використовуються в зимовий період на гірськолижних курортах України, Держгірпромнагляд провів моніторинг їх технічного стану та можливості безпечної експлуатації за результатами проведення технічних оглядів.

На гірськолижних курортах України у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій та Черкаській областях експлуатується  33 ППКД.  З них 25 ППКД пройшли щорічний технічний огляд та можуть бути використані за призначенням. Разом з тим 8 ППКД не можуть здійснювати перевезення пасажирів, так як для них не проведено технічного огляду, зокрема: у Закарпатській області 3 дороги на курорті «Красія», 2 дороги в с.м.т. Ясіня та одна дорога в с. Пилипець; у Львівській області одна дорога в Гірськолижному клубі «Карпати» смт. Славсько; у Чернівецькій області одна дорога в туристично-розважальному комплексі «Сонячна долина».

Довідка: Згідно з вимогами Правил будови і безпечної експлуатації пасажирських підвісних канатних доріг, періодичному технічному огляду підлягають канатні дороги, що перебувають в експлуатації, не рідше одного разу на 12 місяців.

Під час експлуатації канатної дороги власник повинен здійснювати періодичний контроль її технічного стану — щоденний, щомісячний, щорічний і спеціальний (з інтервалом у декілька років) — відповідно до вимог настанови щодо експлуатації. 

За інформацією офіційної веб-сторінки Держгірпромнагляду України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати