Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків в Управлінні державної охорони України

  • 23 січня 2015
  • 30

Наказом Управління державної охорони України від 16.12.2003 № 65 внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків в Управлінні державної охорони України

Наказом Управління державної охорони України від 16.12.2003 № 65 внесено зміни до Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків в Управлінні державної охорони України.

Згідно із змінами до переліку випадків, коли за висновками роботи комісії складається акт за формою Н-1 про нещасні випадки, що сталися з військовослужбовцями під час виконання службових обов’язків та обов’язків військової служби, у тому числі при перебуванні у відрядженнях, внесено також і прямування на службу або зі служби.

Порядок доповнено положеннями, згідно з якими розслідування нещасних випадків, які не пов’язані з виконанням обов’язків військової служби, зі смертельним наслідком, групових нещасних випадків у разі смерті хоча б одного з потерпілих, нещасних випадків, пов’язаних із заподіянням тілесних ушкоджень іншою особою, а також нещасних випадків, які сталися внаслідок контакту зі зброєю, боєприпасами та вибуховими матеріалами або дорожньо-транспортної пригоди, проводяться органом досудового розслідування.

Не проводяться розслідування нещасних випадків природної смерті, смерті від загального захворювання або самогубства, що підтверджено висновками судово-медичної експертизи та/або відповідною постановою про закриття кримінального провадження.

В УДО України проведення розслідування нещасного випадку організовується після підтвердження факту ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку, який встановлює і засвідчує заклад охорони здоров’я. Документом, який підтверджує ушкодження здоров’я особи, є листок непрацездатності чи довідка закладу охорони здоров’я. Організація контролю за відповідними листками непрацездатності чи довідками закладу охорони здоров’я, які підтверджують факт ушкодження здоров’я внаслідок нещасного випадку, покладається на Медичну службу УДО України.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 29.12.2014 за № 1651/26428.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати