Рідкісні документи в експертно-правовій системі «Expertus: Охорона праці»

3 лютого 2015 90
Розробляючи систему, наші експерти подбали про те, щоб у ній було саме те, що Вам потрібно і що так важко знайти. В «Expertus: Охорона праці» зберігаються рідкісні нормативні акти, які складно відшукати навіть в інтернеті

Розробляючи систему, наші експерти подбали про те, щоб у ній було саме те, що Вам потрібно і що так важко знайти.

Звичайно, Expertus містить й поширені нормативні-правові акти, наприклад, Закон України «Про охорону праці». Але важливіше, що в «Expertus: Охорона праці» зберігаються рідкісні нормативні акти, які складно відшукати навіть в інтернеті. Серед них радянські ГОСТ, СНиП, Норми, Інструкції, Правила, які досі діють в Україні, а також нові, «свіжі» нормативні документи, тексти яких ще не з’явилися на публічних ресурсах.

Наприклад, у системі ви можете переглянути такі документи:

  • Правила по охране труда при строительстве и ремонте объектов жилищно-коммунального хозяйства (НПАОП 45.2-1.02-90)
  • ПІ 2.1.00-107-2000 «Примірна інструкція з охорони праці під час виконання робіт ручним електроінструментом»
  • ДСТУ EN 953-2003 «Безпечність машин. Огорожі. Загальні вимоги до розроблення і конструювання нерухомих та рухомих огорож»

Зверніть увагу! У 2014 році набрала чинності нова редакція глав 1.1–1.3, 1.5–1.9, 2.3–2.5, 4.1–4.2, 6.1–6.6 Правил улаштування електроустановок (ПУЕ). Ці Правила необхідні на кожному підприємстві, адже регламентують електробезпеку під час робіт з електроустановками загального призначення змінного струму напругою до 750 кВ та постійного струму напругою до 1,5 кВ, а також спеціальні установки.

Друковані ПУЕ коштують недешево та можуть нараховувати півтисячі сторінок, так інформацію можна шукати безкінечно довго. Ми пропонуємо вам унікальну можливість — електронний варіант ПУЕ в експертно-правовій системі «Expertus: Охорона праці», який невдовзі у ній з’явиться. Слідкуйте за новинами на порталі та дізнавайтеся першими про появу у системі розділів ПУЕ у новій редакції. Передплатники системи отримають повні Правила, з якими можна легко працювати.

Систему разом із журналом можна отримати у двох тарифах:

  • із паперовим примірником журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»;
  • або лише сам доступ до електронної версії журналу та системи, без поштової доставки журналу.

Вартість тарифу користування системою на місяць (завжди 31 день, незалежно від тривалості календарного місяця) без друкованого примірника — 100 гривень. Тобто за одну добу користування системою та перегляд журналу «Довідник спеціаліста з охорни праці» Ви сплачуєте трохи більше 3 гривень! Разом із примірником, який доставляється поштою — 126,25 грн.

Пропозиція вигідна, згодні?

Скористатися безоплатним ДЕМО-ДОСТУПом можна на сайті системи.

Бажаєте замовити повний доступ до системи за обраним тарифом? Це можна зробити онлайн або у редакції: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback), peredplata@mcfr.com.uaПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль